Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Wyrzykowska objęła stanowisko consulting director w Havas Media

Agnieszka Wyrzykowska do Havas Media przeszła z K+ Group (fot. materiały prasowe)

Do zespołu Havas Media dołączyła Agnieszka Wyrzykowska, która objęła stanowisko consulting director. Jest odpowiedzialna za strategię oraz nadzór nad kampaniami klientów.

Agnieszka Wyrzykowska jest związana z branżą mediową od 2011 roku. Współpracowała z klientami z różnych branż, takimi jak: Nutricia, Decathlon, OBI, Telepizza, Oleofarm, Orlen Oil, Austrian Airlines, Canon. Do Havas Media przeszła z K+ Group, gdzie pracowała jako group account director i była odpowiedzialna za budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz doradztwo strategiczne i rozwój marek klientów. Wcześniej związana była z K2 Precise oraz MediaHub.

Czytaj też: Stary zarząd Grupy PZU rzutem na taśmę zdążył przedłużyć umowę z Sigmą Bis

W Havas Media Wyrzykowska zastąpiła Michała Zawadzkiego i będzie zarządzać podległymi jej zespołami oraz raportować do Beaty Orkwiszewskiej, business unit managing partner. Do jej obowiązków należy strategia oraz nadzór nad realizacją działań dla BNP Paribas, Canal+, Kino Polska i Shell.

(AMS, 20.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.