Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 04, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TV Republika z wieczornym programem podsumowującym dzień "Republika wieczór"

Prowadzącym program został Adrian Borecki (screen: YouTube/Telewizja Republika)

TV Republika poszerzyła ramówkę o wieczorny program z podsumowaniem wydarzeń dnia zatytułowany "Republika wieczór".

Jego prowadzącym został Adrian Borecki, reporter i prezenter stacji, wcześniej związany z TVP i propagandowymi "Wiadomościami". Jak informuje nas Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny i prezes stacji, Borecki nie będzie jedynym gospodarzem programu. Stacja nie zdradza jeszcze, kto dołączy do Boreckiego.

Czytaj też: Vectra wyłączyła kanał Zebrra.tv z programem narodowców. "Bezprawie i skandal" – grzmi prezes TVMN

W programie "Republika wieczór" znajduje się przegląd informacji dnia. Można go oglądać w dni powszednie o 22.30. Wcześniej w tym paśmie nadawano m.in. program "Biznes Polska" i powtórki.

Na początku lutego TV Republika wprowadziła popołudniowy serwis zatytułowany "Express Republiki", nadawany o 16.55 i przypominający formułą "Teleexpress" TVP 1. Wśród prowadzących "Express Republiki" jest Rafał Patyra, były gospodarz "Teleexpressu".

Czytaj też: TVP pracuje nad zmianą "doktryny Wildsteina". Będzie rzecznik i zniesienie zakazu

(MNIE, 04.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.