Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 01, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat przesunął o tydzień premierę programu Doroty Gawryluk pt. "Lepsza Polska"

Program będzie nadawany w czwartki równolegle w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24 (screen: Polsat.pl)

Polsat opóźnia premierę programu publicystycznego Doroty Gawryluk pt. "Lepsza Polska".

Program miał zadebiutować w czwartek 7 marca. Premierę przełożono jednak na 14 marca. - Pracujemy jeszcze nad formułą - przekazało nam biuro prasowe Polsatu.

Program będzie nadawany w czwartki o 19.15, równolegle w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24. "Lepsza Polska to nowe otwarcie w programach publicystycznych. Prowadząca będzie wspólnie ze swoimi gośćmi szukać najlepszych rozwiązań dla Polski. Bez agresji i jałowych sporów, które zatruwają debatę publiczną" - można przeczytać w opisie.

Czytaj też: Nowy "Press": Chrabota o redakcji i muzyce, maestro Kącki, sylwetka Pacewicza i...

Na początku lutego w mediach pojawiły się informacje o możliwym starcie Doroty Gawryluk w wyborach prezydenckich. Prezenterka zaprzeczyła tym doniesieniom. W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" uznała, że spekulacje na ten temat wywołał tytuł programu, który ma prowadzić - "Lepsza Polska". "Baner tego programu wygląda jak plakat wyborczy, bo jest slogan plus moja twarz i mam podejrzenie, że właśnie to zestawienie legło u podstaw plotki: oto Gawryluk ma hasło »Lepsza Polska«! Czyli będę startować" - stwierdziła.

Dorota Gawryluk z końcem listopada 2023 roku przestała kierować pionem informacji i publicystyki Telewizji Polsat - zastąpił ją Piotr Witwicki. Objęła wtedy nowo utworzone stanowisko dyrektorki zarządzającej pionu kanałów tematycznych.

(MNIE, 01.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.