Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Luty 26, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przemysław Szubartowicz ma prowadzić rozmowy w Polskim Radiu 24. Powrót po latach

Przemysław Szubartowicz na antenie Jedynki przestał pojawiać się w styczniu 2016 roku (screen: Polsatnews.pl)

Przemysław Szubartowicz ma dołączyć do grona prowadzących rozmowy w Polskim Radiu 24 – ustalił "Presserwis". Byłby to jego powrót na antenę publicznego radia po ośmiu latach nieobecności.

– Otrzymałem propozycję współpracy – potwierdza "Presserwisowi" Przemysław Szubartowicz. Przyznaje, że ją rozważa. – Przede wszystkim jestem związany jednak z Interią i Polsat News Polityka – zaznacza.

Czytaj też: Polskie Radio wezwało Macieja Świrskiego do wypłaty środków abonamentowych

Z naszych informacji wynika, że Szubartowicz miałby raz lub dwa razy w tygodniu prowadzić w Polskim Radiu 24 popołudniowe rozmowy polityczne (po 16.30 i 17.30) oraz "Debatę dnia".

Przemysław Szubartowicz w 2016 roku odszedł z Programu I Polskiego Radia po tym, jak ówczesny dyrektor anteny Rafał Porzeziński – w pierwszym dniu urzędowania w styczniu 2016 roku – odsunął go od prowadzenia audycji. Szubartowicz był gospodarzem m.in. "Rozmowy dnia", "Z kraju i ze świata" oraz "Polska i świat". W Jedynce pracował od jesieni 2009 roku.

Przemysław Szubartowicz jest dziś felietonistą i publicystą Interii. W Polsat News Polityka prowadzi trzy razy w tygodniu "Debatę polityczną".

Czytaj też: Z TVP 1 ma wypaść ważny program Rafała Porzezińskiego o uzależnieniach. "Tego akurat szkoda"

(KOZ, 26.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.