Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 22, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wyniki oglądalności programu "Forum" w TVP Info. Maciej Zakrocki prowadzącym

Program prowadzi Maciej Zakrocki (screen: YouTube/SluzbowiKoledzy13 TV)

Reaktywowany program publicystyczny "Forum", prowadzony przez Macieja Zakrockiego, ogląda w TVP Info średnio 118 tys. widzów.

Program powrócił na antenę na początku lutego i można go oglądać w piątki o 20.20. Nie nadawano go od połowy grudnia, gdy zmieniły się władze Telewizji Polskiej.

Czytaj też: Oglądalność reaktywowanego programu "Woronicza 17" w TVP Info. Prowadzi Biedrzycka

Po trzech wydaniach, emitując "Forum", stacja ma średnio 0,96 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,41 proc. w komercyjnej 16-49 oraz 0,49 proc. w komercyjnej 16-59. Dotychczas najwięcej widzów przyciągnęła emisja z 16 lutego – 137 tys.

Dla porównania, w styczniu TVP Info miał średnio 1,52 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,75 proc. w komercyjnej 16-49 i 0,82 proc. w komercyjnej 16-59.

W "Forum" goszczą przedstawiciele partii politycznych, komentujący bieżące wydarzenia. Nową odsłonę programu prowadzi Maciej Zakrocki. Do połowy grudnia był to m.in. Adrian Klarenbach.

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: Program "To jest grane" Marka Sierockiego w TVP 2 będzie nadawany w piątkowe wieczory

(MNIE, 22.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.