Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Oglądalność reaktywowanego programu "Woronicza 17" w TVP Info. Prowadzi Biedrzycka

W "Woronicza 17" goszczą przedstawiciele partii politycznych i Kancelarii Prezydenta RP, komentując wydarzenia tygodnia (screen: YouTube/SluzbowiKoledzy13 TV)

Reaktywowany program "Woronicza 17", prowadzony przez Kamilę Biedrzycką, ogląda w TVP Info średnio 141 tys. widzów.

Program powrócił na antenę na początku lutego i można go oglądać w niedziele o 9.30. Nie nadawano go od połowy grudnia, czyli zmiany władz TVP. Po trzech wydaniach, emitując "Woronicza 17", stacja ma średnio 1,90 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,94 proc. w komercyjnej 16-49 oraz 1 proc. w komercyjnej 16-59. Dotychczas najwięcej widzów przyciągnęła emisja z 11 lutego – 165 tys.

Czytaj też: TVP liczy na 220 mln zł dotacji z rezerwy budżetu państwa. Ile zarabia się dzisiaj w TVP

Dla porównania, w styczniu TVP Info miał średnio 1,52 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,75 proc. w komercyjnej 16-49 i 0,82 proc. w komercyjnej 16-59.

W "Woronicza 17" goszczą przedstawiciele partii politycznych i Kancelarii Prezydenta RP, komentując wydarzenia tygodnia. Nową odsłonę programu prowadzi Kamila Biedrzycka. Do połowy grudnia był to m.in. Miłosz Kłeczek (obecnie w TV Republika).

TVP Info reaktywował też program "Młodzież kontra... czyli pod ostrzałem" z udziałem młodzieżówek partii politycznych. Ten cykl wrócił na antenę po ok. sześciu latach. Jest nadawany od 18 lutego co dwa tygodnie w niedziele o 17.30. Prowadzi go Sławomir Mokrzycki, a produkuje TVP 3 Kraków.

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: PiS kupi TV Puls? Kaczyński chce dużej telewizji, ale prezes Dąbski "nie sprzeda"

(MNIE, 21.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.