Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Start kanału Wakacje TV przesunięty z lutego na maj. "Trwa gromadzenie contentu"

Kanał ma przybliżać miejsca, które warto odwiedzić (fot. Pixabay.com)

Kanał Wakacje TV, który zastąpi stację 13, nie ruszy pod koniec lutego. Jego start przesunięto na maj.

Jak informuje szef kanału Zbigniew Adamkiewicz, trwa gromadzenie contentu dla stacji. Ponadto przesunięcie startu ma związek z tym, że zmienił się inwestor kanału. Adamkiewicz nie zdradza jednak, kim on jest. Zapowiada jednak, że już od marca na antenie kanału 13 będzie można zobaczyć logo Wakacje TV i zajawki nowej stacji. Oficjalny start jest teraz planowany wstępnie na maj.

Czytaj też: TVMN, stacja narodowców, w Vectrze dzięki porozumieniu z radomską Zebrra.tv

Na zmianę nazwy 13 na Wakacje TV już jesienią zgodziła się KRRiT. Choć koncesja stacji należy do Astro, to za nowy kanał będzie odpowiadała odrębna spółka o nazwie Wakacje TV. W KRS nadal jej jedyną właścicielką jest Karolina Szymańska, prezeska Astro.

Kanał ma przybliżać miejsca, które warto odwiedzić. W ofercie początkowo będą głównie produkcje zagraniczne. Docelowo stacja ma produkować też polskie programy. Pojawią się również oferty biur podróży.

Obecnie kanał 13 jest dostępny głównie u mniejszych i średnich operatorów kablowych. Nadaje programy z archiwum Astro.

Czytaj też: PiS kupi TV Puls? Kaczyński chce dużej telewizji, ale prezes Dąbski "nie sprzeda"

(MNIE, 21.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.