Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 06, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Wasilewska odeszła z TVN 24 i została rzeczniczką prasową ministra Adama Bodnara

- 20 lat to wystarczająco długo, by zobaczyć w mediach to, co trzeba - mówi Karolina Wasilewska (fot. materiały prasowe)

Karolina Wasilewska, dotychczas dziennikarka TVN 24, została wicedyrektorką biura komunikacji i promocji Ministerstwa Sprawiedliwości oraz rzeczniczką prasową ministra Adama Bodnara.

– 20 lat to wystarczająco długo, by zobaczyć w mediach to, co trzeba. Przyszedł czas dla mnie na inną perspektywę. I właśnie zaczęłam z tego korzystać – mówi "Presserwisowi" Karolina Wasilewska. – To będzie praca we wspaniałym gronie ludzi mądrych, rozważnych, praworządnych, w większości wywodzących się z NGO-sów. Bardzo się na nią cieszę – dodaje.

Czytaj też: "To jest grane" nowym programem Marka Sierockiego w TVP 2. Potwierdziły się doniesienia

Wasilewska jako wicedyrektorka nadzoruje i koordynuje prace wydziału edukacji prawnej, protokolarnego i prasowego.

Karolina Wasilewska w TVN 24 pracowała od 2009 roku. Była m.in. reporterką magazynu "Czarno na białym". Specjalizowała się się w analizie reformy wymiaru sprawiedliwości po 2015 roku. Dla Tvn24.pl przygotowywała rozmowy dotyczące zmian w sądownictwie oraz równoważonego rozwoju i życiowej równowagi. W przeszłości związana była z radiem Tok FM.

Czytaj też: Dorota Gawryluk ma być kandydatką na prezydentkę Polski? Polityka Insight zaskakuje

(KOZ, 06.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.