Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 31, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Klaudia Laskowska z nowym stanowiskiem w Havas Creative Network

Havas Creative Network wzmacnia integrację komunikacji poszczególnych spółek, tworząc nowe stanowisko coomunications officer dla Klaudii Laskowskiej (fot. materiały prasowe)

Klaudia Laskowska w Havas Creative Network objęła nowe stanowisko communications officer.

Nowa funkcja pozwolić ma na większą spójność, częstszą współpracę i wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych poszczególnych spółek Havas Creative Network.

Czytaj też: Zmiany w strukturze zespołu agencji Q&A Comms. Nowi liderzy i liderki na czele

Laskowska ma być odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną firmy: w social mediach, public relations, obsługę biura prasowego oraz kontakt z dziennikarzami.

Stanowisko communications officer będzie też wymagało współpracy z działem HR Havas Creative Network, co pozwoli na lepszy przepływ informacji wewnątrz spółki. Laskowska ma też wspierać autorskie projekty Havas Creative Network, m.in. w kooperacji z Bankiem BNP Paribas.

Do tej pory Klaudia Laskowska pracowała w Havas PR Warsaw jako PR coordinator, obsługując klientów z branży nieruchomości oraz lifestyle. Odpowiadała za komunikację z klientem, opracowywanie strategii, przygotowywanie kampanii influencerskich oraz obsługę biura prasowego. Wcześniej przez ponad trzy lata była związana z TVN24, gdzie pracowała na stanowisku redaktorki newsowej.

Czytaj też: Fuzja firm monitorujących media: IMM łączy się z PSMM Monitoring & More

(AMS, 31.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.