Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mateusz Żelechowski dyrektorem w mBanku, zastąpi odchodzącego Rafała Jakubowskiego

Mateusz Żelechowski pracuje w bankowości od blisko 20 lat (fot. materiały prasowe)

Mateusz Żelechowski 1 marca obejmie w mBanku stanowisko dyrektora departamentu marketingu bankowości detalicznej.

Żelechowski zastąpi Rafała Jakubowskiego, który odchodzi z mBanku po 10 latach.

Czytaj też: Paulina Trzaskowska dyrektorką komunikacji korporacyjnej w Coca-Cola Poland

Mateusz Żelechowski pracuje w bankowości od blisko 20 lat. W 2007 roku został rzecznikiem prasowym MultiBanku (marki, która funkcjonowała w ramach dawnego BRE Banku i której klienci zostali przeniesieni do mBanku). Następnie kierował biurem prasowym bankowości detalicznej mBanku.

W kolejnych latach jako wicedyrektor marketingu współtworzył i wdrażał strategie komunikacyjne dla segmentów detalicznych. Od marca 2020 jest dyrektorem departamentu klienta indywidualnego odpowiadającego za pozyskiwanie i wzmacnianie relacji z klientami.

Jako dyrektor marketingu detalicznego mBanku będzie odpowiadać za realizację strategii marketingowej dla klientów dojrzałych, młodych, premium i segmentu SME, działania związane z wizerunkiem marki, kanały social mediów banku. A także za działania z zakresu ESG, tj. współpracę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Czytaj też: Reklama online nadal z dwucyfrowym wzrostem w trzecim kwartale 2023 roku

(AMS, 29.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.