Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Debata Donalda Trumpa w Fox News z większą widownią niż jego rywali w CNN

(screen: YouTube/POLITICO)

Według danych Nielsena ok. 4,4 mln widzów oglądało na żywo transmisję z debaty byłego prezydenta USA Donalda Trumpa w Fox News. Debatę dwóch jego rywali do nominacji Partii Republikańskiej w tegorocznych wyborach prezydenckich w CNN oglądało tylko 2,6 mln.

Trump zdecydował się wystąpić w stacji Fox, zamiast brać udział w wieczornej debacie republikańskiej pomiędzy kandydatami na prezydenta Nikki Haley i Ronem DeSantisem, która była emitowana przez dwie godziny w CNN.

Czytaj też: Microsoft wyprzedził Apple i jest najbardziej wartościową firmą świata

CNN podała jednak w komunikacie prasowym, że debata w sumie dotarła do 6,4 mln osób w CNN i serwisie streamingowym CNN Max.

Obydwa wydarzenia miały miejsce w Des Moines, stolicy stanu Iowa, gdzie w poniedziałek odbędzie się pierwsza konwencja nominacyjna republikanów.

Czytaj też: Zmarł Tom Shales z "Washington Post" – krytyk, recenzent i laureat Pulitzera

(MAC, 15.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.