Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 11, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Skrzynecka ma wrócić do "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsatu, ale jako uczestniczka

Katarzyna Skrzynecka brała już udział w pierwszej edycji, którą wygrała, a od drugiej do siedemnastej zasiadała w jury (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Aktorka Katarzyna Skrzynecka ma pojawić się wiosną w jubileuszowej, 20. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsatu jako uczestniczka.

Skrzynecka brała już udział w pierwszej edycji, którą wygrała, a od drugiej do siedemnastej zasiadała w jury.

Skrzynecka przestała być jurorką

Katarzyna Skrzynecka nie odpowiedziała na pytanie "Presserwisu" w sprawie jej uczestnictwa w 20. edycji. Udało nam się jednak nieoficjalnie potwierdzić w stacji, że będzie brała udział w programie. 20. edycja ma mieć specjalny charakter. Wezmą w niej udział uczestnicy poprzednich odsłon widowiska.

Czytaj też: Mikołajkowy Blok Reklamowy Polsatu miał średnio 3,7 mln widzów. Ponad 2,2 mln zł na pomoc

Stacja prowadzi też rozmowy z aktorem Piotrem Gąsowskim, który od pierwszej do siedemnastej edycji prowadził program. Na razie jednak Polsat nie informuje, w jakiej roli mógłby pojawić się w show.

Po siedemnastej edycji Katarzyna Skrzynecka przestała pełnić rolę jurorki, co wiązano z przyjściem do Polsatu Edwarda Miszczaka, który objął funkcję dyrektora programowego stacji. W geście solidarności ze Skrzynecką z programu odszedł wtedy Gąsowski. Jesienią br. oboje prowadzili w Zoom TV (Grupa Kino Polska) program "Kabaretowe przeboje".

Według Nielsen Media 19. edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo" oglądało jesienią w Polsacie średnio 1,09 mln widzów, tj. o ok. 300 tys. mniej, niż poprzednią, wiosną.

Czytaj też: KRRiT nie podobają się programy kanałów Polsatu. Chodzi o wulgaryzmy i niewłaściwe zachowania

(MNIE, 11.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.