Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 11, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 3 od stycznia ze skromniejszą ramówką. Zniknie część programów

Pasmo "TVP 3 Info" ma formę kilku wejść antenowych z informacjami z kraju i ze świata (screen: TVP 3)

Od stycznia z ogólnopolskiej oferty TVP 3 zniknie część programów, m.in. pasmo "TVP 3 Info".

Od początku 2024 roku ramówka TVP 3 ma być skromniejsza od dotychczasowej. Będzie w niej mniej informacji. Wstrzymana ma zostać emisja serwisu "Express regionów" i pasma informacyjnego "TVP 3 Info", ale też np. magazynu interwencyjnego "Telekurier". Z ogólnopolskich programów informacyjnych pozostanie "Dziennik regionów", który będzie nadawany trzy razy dziennie (obecnie jest raz).

Czytaj też: Tomasz Sygut wymieniany jako nowy szef informacji w TVP. Jego koledzy są zdziwieni

Pasmo "TVP 3 Info" jest nadawane od września 2022 w dni powszednie od 10. Ma formę kilku wejść antenowych z informacjami z kraju i ze świata.

Od stycznia w ofercie TVP 3 będzie więcej programów z innych anten TVP, np. pokazywane będą "Wiadomości" TVP 1 z godziny 12 oraz powtórkowo teleturniej "Big Music Quiz" z TVP 2.

Centrum Informacji TVP nie odpowiedziało na pytanie o powody tych zmian.

Według Nielsen Media w listopadzie TVP 3 miał średnio 0,94 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (wobec 1,04 proc. rok wcześniej).

Czytaj też: Rada Pracowników PAP zbiera uwagi o naruszeniach standardów. Prezes PAP straszy

(MNIE, 11.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.