Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paramount+ wystartował w Japonii. Od teraz jest na wszystkich największych rynkach SvoD

Paramount+ jest już obecny na wszystkich najważniejszych rynkach międzynarodowych

Serwis streamingowy Paramount+ zadebiutował w japońskiej sieci kablowej J:COM i na platformie płatnej premium WOWOW. Uruchomienie platformy oznacza, że usługa Paramount Global jest teraz obecna na wszystkich dziesięciu największych międzynarodowych rynkach SvoD.

Marco Nobili, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny ds. międzynarodowych Paramount+, oświadczył: "Wprowadzenie Paramount+ w Japonii stanowi kluczowy moment, ponieważ nasza obecność obejmuje obecnie wszystkie dziesięć największych rynków międzynarodowych. Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością rozpoczęcia współpracy z dwoma lokalnymi partnerami, J:COM i WOWOW, ponieważ pozwala nam to połączyć naszą potężną globalną ofertę z miejscowymi platformami i treściami naszych partnerów. Jestem pewien, że to połączenie stworzy odpowiednią mieszankę, której nasi fani nie będą chcieli przegapić".

Czytaj też: Polityka.pl kończy współpracę z Benem Stanleyem po tym, jak skrytykował okładkę tygodnika

Oferta obejmuje produkcje oryginalne Paramount+, takie jak "Tulsa King", "Burmistrz Kingstown" i "Star Trek: Strange New Worlds". A także hollywoodzkie hity, takie jak "Mission: Impossible", "Bumblebee" od Paramount Pictures. Programy telewizyjne CBS, takie jak seriale "CSI: Crime Scene Investigation" i "NCIS", z nową odmianą "NCIS: Sydney" oraz popularne tytuły Showtime, takie jak "Dexter" i "Ray Donovan".

(MAC, 07.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.