Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W grudniu Canal+ Domo pokaże pierwszy odcinek programu Katarzyny Dowbor

W nowej produkcji widzowie będą towarzyszyć Katarzynie Dowbor podczas prac remontowych w poszczególnych częściach jej domu (fot. Katarzyna Chrzanowska-Kozioł)

W grudniu widzowie Canal+ Domo zobaczą pierwszy odcinek programu "Dowborowa od nowa", w którym Katarzyna Dowbor będzie odnawiała swój dom.

Program zadebiutuje na antenie 9 grudnia o 18.30. Pierwszy odcinek będzie później powtarzany w różnych pasmach stacji.

Czytaj też: Polityka.pl kończy współpracę z Benem Stanleyem po tym, jak skrytykował okładkę tygodnika

Pełny sezon pojawi się na antenie w przyszłym roku.

W nowej produkcji widzowie będą towarzyszyć Katarzynie Dowbor podczas prac remontowych w poszczególnych częściach jej domu. Dziennikarka podzieli się praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji domu, wystroju i aranżacji wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu.

Katarzyna Dowbor do wiosny br. włącznie przez 10 lat prowadziła "Nasz nowy dom" w Polsacie. W maju ze współpracy z dziennikarką zrezygnował Edward Miszczak, dyrektor programowy Telewizji Polsat. Nową prowadzącą program została Elżbieta Romanowska.

Według Nielsen Media Canal+ Domo miał w listopadzie średnio 0,13 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej 4+ (wobec 0,14 proc. rok wcześniej).

(MNIE, 07.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.