Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał TV Regio gotowy do dynamicznej podmiany spotów reklamowych w systemie DAI

TV Regio współpracuje z ponad 30 telewizjami lokalnymi (screen: Tvregio.pl)

Kanał TV Regio, nadający programy z anten prywatnych telewizji lokalnych, chce zarabiać na reklamach emitowanych w systemie DAI polegającym na dynamicznej podmianie spotów.

Obecnie stacja nie jest monitowana przez Nielsen Media. Reklamy sprzedaje we własnym zakresie. - Wierzymy, że budowanie bezpośrednich relacji z reklamodawcami daje największy efekt - mówi Michał Nieckarz, właściciel stacji.

Nieckarz przyznaje, że TV Regio ma na razie niewielkie obłożenie reklamami. - Liczymy, że sytuacja zmieni się w najbliższym czasie. Nasza stacja jest partnerem GPW DAI w nowatorskim projekcie adresowalnych reklam. W ramach tego projektu ramówka TV Regio została już podzielona na bloki reklamowe, zostały wpisane znaczniki, wdrożyliśmy nowe oprogramowanie i są już pierwsze testowe emisje - opowiada.

Projekt GPW DAI ma ruszyć oficjalnie w przyszłym roku.

Czytaj też: TVN24 trzecią najchętniej oglądaną telewizją w listopadzie. Duży spadek TVP 1

W listopadzie stacja TV Regio dołączyła do oferty Vectry. Nadawca szacuje, że obecnie w jej zasięgu jest 2,5 mln gospodarstw domowych, mających telewizję m.in. od operatorów Orange, Toya, Inea, Promax i Asta-Net.

TV Regio nadaje od 2019 roku i współpracuje z ponad 30 telewizjami lokalnymi. Nadaje ich programy, ale też serwis informacyjny z materiałami lokalnych telewizji. Koncesja stacji należy do jednoosobowej działalności zarejestrowanej na Michała Nieckarza.

(MNIE, 06.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.