Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Behawiorystę" z Robertem Więckiewiczem śledziło w TVN średnio 622 tys. widzów

Robert Więckiewicz zagrał Gerarda Edlinga, tytułowego behawiorystę (fot. Agnieszka K. Jurek/TVN)

Średnio 622 tys. widzów oglądało w TVN serial "Behawiorysta" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej.

TVN emitował serial w poniedziałki o 21.35, od 16 października do 4 grudnia. Najwięcej widzów - 719 tys. - zgromadził pierwszy odcinek.

Pokazując "Behawiorystę", TVN miał średnio 5,84 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej. W grupie komercyjnej 16-49 stacja notowała 6,8 proc., a w grupie rozliczeniowej 20-54 - 6,65 proc.

Czytaj też: TVN24 trzecią najchętniej oglądaną telewizją w listopadzie. Duży spadek TVP 1

Ośmioodcinkowy "Behawiorysta" miał premierę w Playerze w styczniu 2022 roku. Robert Więckiewicz gra w nim Gerarda Edlinga, tytułowego behawiorystę. Jest on wykładowcą i ekspertem w dziedzinie kinezyki. Ze względu na umiejętność interpretacji mowy ciała zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca.

Przed rokiem - od 5 września do 24 października - w poniedziałki o 21.35 w TVN emitowany był komediowy serial kryminalny "Herkules" - produkcję śledziło średnio 858 tys. widzów.

Dane: Nielsen Media z uwzględnieniem VOSDAL, czyli oglądania tego samego dnia, ale nie w czasie emisji.

(KOZ, 06.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.