Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Sołtysik znany z TVN dołącza do Iberionu. Ma poprowadzić dwa programy

- Jestem podekscytowany dołączeniem do znakomitych twórców i zespołu tworzącego Iberion. Pozostając w moim filmowym świecie, zaproszę widzów do nowego, wyjątkowego miejsca - komentuje Sołtysik (fot. Alina Sitek)

Andrzej Sołtysik dołącza do Grupy Iberion. To po Januszu Schwertnerze – dyrektorze programowym Iberionu i naczelnym Goniec.pl – oraz Mateuszu Baczyńskim, dziennikarzu śledczym w Gońcu – kolejne znane nazwisko, które przechodzi do tego wydawcy. Iberion przygotowuje się do rebrandingu.

– Cieszę się, mogąc powitać Andrzeja Sołtysika na naszym pokładzie – mówi Albert Wójcik, prezes i założyciel Iberionu. – Obiecaliśmy siedem głośnych nazwisk i dotrzymaliśmy słowa. Wiele jednak wskazuje na to, że nie zatrzymamy się na siódemce. Odzew ze strony rynku znacznie przerósł nasze oczekiwania i wciąż prowadzimy ciekawe rozmowy.

Sołtysik: "Nowe, wyjątkowe miejsce"

Andrzej Sołtysik to dziennikarz radiowy i telewizyjny od ponad trzydziestu lat związany z największymi stacjami radiowymi i telewizyjnymi w Polsce (RMF, TVN, Radio Kraków). Ostatnio był prowadzącym "Dzień dobry TVN", w latach 2002-2007 był także rzecznikiem prasowym TVN.

Czytaj też: Goniec goni. Czy Iberion z serwisem Janusza Schwertnera powalczy z Onetem i WP?

– Jestem podekscytowany dołączeniem do znakomitych twórców i zespołu tworzącego Iberion. Pozostając w moim filmowym świecie, zaproszę widzów do nowego, wyjątkowego miejsca – komentuje Sołtysik.

W Iberionie Sołtysik poprowadzi dwa programy: jeden na kanale Świata Gwiazd, a drugi – Gońca.

Albert Wójcik, który mówił o "siedmiu głośnych nazwiskach", miał na myśli transfery Lidii Cybulskiej, dyrektorki sprzedaży, Janusza Schwertnera, dyrektora programowego Iberionu i redaktora naczelnego Goniec.pl, Mateusza Baczyńskiego, dziennikarza śledczego Goniec.pl, Agnieszki Sztyler-Turovsky, redaktorki naczelnej Pacjenci.pl, Jakuba Wątora, dziennikarza Goniec.pl, Karola Nowakowskiego, redaktora naczelnego ŚwiatGwiazd.pl i właśnie Andrzeja Sołtysika, dziennikarza ŚwiatGwiazd.pl oraz Goniec.pl.

Proces rebrandingu oficjalnie zakończy się 7 grudnia br.

Czytaj też: PZPN chce przeprosin od Piotra Żelaznego za wpis na Twitterze. „Megaśmieszny proces”

(MAT, 20.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.