Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wielki powrót. Podcast Manna i Materny w czołówce najpopularniejszych. Onet jest zadowolony

Podcast Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny na Spotify zajmuje obecnie 11. miejsce, a na Apple Podcasts - trzecie (fot. materiały prasowe)

Onet jest zadowolony z wyników podcastu "Mann i Materna. Dziady z szuflady", który plasuje się w czołówce najpopularniejszych podcastów w Polsce.

Podcast Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny, którzy w przeszłości tworzyli wspólnie m.in. telewizyjne "Za chwilę dalszy ciąg programu" i talk-show "MdM", zadebiutował w Onecie przed miesiącem – 6 października. Co tydzień publikowane są kolejne odcinki – dotychczas pojawiło się pięć z dziesięciu zapowiadanych epizodów.

Czytaj też: Bracia Sekielscy uruchomili na YouTubie kanał o UFO. "Przenieść dyskusję od sensacji do analizy"

Na kanale Onet Styl Życia na YouTube pierwszy odcinek miał dotychczas 88 tys. wyświetleń, drugi – 56 tys., trzeci – 33 tys., czwarty – 26 tys., a piąty – 14 tys.

– Regularnie analizujemy wyniki i wyraźnie widać, że po pierwszym odcinku, który był tak licznie odsłuchany na platformie YouTube, słuchacze przenieśli się na platformy podcastowe – przyznaje Sabina Lipska, dyrektorka wideo i audio w Ringier Axel Springer Polska. – To zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że nasz podcast nie zawiera elementów wideo – komentuje Lipska.

Dyrektorka wskazuje, że "Mann i Materna. Dziady z szuflady" utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych podcastów w Polsce. – Na platformie Spotify zajmuje stałe miejsce w pierwszej piętnastce, na Apple Podcasts plasuje się w czołowej piątce, a w Onet Audio jest jednym z dziesięciu najczęściej słuchanych podcastów. To dla nas ogromny sukces i źródło ogromnej satysfakcji – zapewnia szefowa wideo i audio w wydawnictwie.

Podcast Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny na Spotify zajmuje obecnie 11. miejsce, a na Apple Podcasts – trzecie.

Czytaj też: Rafał Ziemkiewicz prawomocnie skazany na prace społeczne. Za nazwanie volksdeutchem

(KOZ, 10.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.