Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 11, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cleo i Jan Dąbrowski promują Bank Pekao w kampanii Digital Kingdom

Kampania promuje ofertę banku dla dzieci w wieku 6-12 lat (fot. materiały prasowe)

Digital Kingdom przygotowała kampanię reklamową dla Banku Pekao, w której promowany jest pakiet PeoPay Kids. W działaniach pojawiają się influencerzy: piosenkarka Cleo oraz youtuber Jan Dąbrowski.

W oparciu o platformę komunikacyjną "Jak nie teraz to kiedy" Digital Kingdom w kampanii przedstawia grę edukacyjną dla dzieci w wieku 6-12 lat połączoną z aplikacją mobilną i Pakietem PeoPay Kids. Celem działań jest poszerzenie świadomości produktu bankowego wśród dzieci i zainteresowanie nim rodziców.

Czytaj też: Käärijä ambasadorem marki Oddlygood

W ramach kampanii Digital Kingdom odpowiada za strategię i realizację działań w social mediach, produkcję materiałów wideo oraz zdjęć, które są bazą dla wszystkich assetów, a także za koordynację współpracy z Cleo i Janem Dąbrowskim.

Spot można zobaczyć, klikając tutaj.

(KAP, 11.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.