Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Jacek Kisielewski z radiowej Trójki. Wcześniej pracował też w telewizji

"Żegnaj przyjacielu. Do końca walczyłeś dzielnie, z pokorą i pogodą ducha. Będzie nam Ciebie brakowało" - napisał Krzysztof Ziemiec (Trojka.polskieradio.pl/mat. prywatne)

Po walce z ciężką chorobą w niedzielę nad ranem zmarł Jacek Kisielewski, dziennikarz radiowej Trójki - poinformował Program Trzeci Polskiego Radia.

Trójka informuje, że Jacek Kisielewski ostatnio był wydawcą programów informacyjnych i publicystycznych anteny. Pracował także w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia oraz w Informacyjnej Agencji Radiowej, a wcześniej był też dziennikarzem telewizyjnym. Przez kilkanaście lat pracował i współpracował z TVP S.A., jako reporter, prezenter, wydawca.

O tym, że "przez wiele lat Jacek pracował w „Wiadomościach” przypomniała na Twitterze Marzena Paczuska, członkini Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. "Żegnaj przyjacielu. Do końca walczyłeś dzielnie, z pokorą i pogodą ducha. Będzie nam Ciebie brakowało" - napisał z kolei Krzysztof Ziemiec.

- Jacek walczył dzielnie, do ostatnich chwil życia. Swoją nieustępliwością w chorobie dał nam wiele sił. Był dobrym człowiekiem, nieocenionym pracownikiem, a poza wszystkim lojalnym i przyjacielskim partnerem, kolegą - mówi dyrektor Programu III Marcin Wąsiewicz, cytowany na stronie internetowej anteny.

Jacek Kisielewski miał 53 lata.

(MAT, 10.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.