Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pomponik.pl liderem wśród serwisów plotkarskich, ale najczęściej cytowany jest Pudelek

Pomponik.pl znacznie wyprzedził w sierpniu inne portale plotkarskie (fot. Pomponik.pl)

Plotkarski serwis Pomponik.pl (Interia) w sierpniu odwiedziło 7,5 mln użytkowników. Od maja Pomponik znajduje się na czele kategorii Plotki, życie gwiazd. Jednak to drugi w zestawieniu Pudelek.pl był w lipcu najczęściej cytowanym serwisem w swojej kategorii.

Według badań Mediapanel za okres od maja do sierpnia 2023 roku Pomponik.pl przez cztery miesiące z rzędu odwiedzała największa liczba użytkowników serwisów w kategorii Plotki, życie gwiazd. W sierpniu jego materiały czytało i oglądało 7,5 mln realnych użytkowników. Pomponik.pl w maju wyprzedził drugi w kategorii Pudelek.pl o 600 tys. RU, w czerwcu – o 900 tys. RU, w lipcu – o 1,1 mln RU, a w sierpniu o prawie 1,5 mln RU.

Czytaj też: „Świat Kobiety” obchodzi 30-lecie. Do sprzedaży trafiło urodzinowe wydanie

W ciągu ostatniego roku (sierpień 2022 – sierpień 2023) zasięg Pomponika zwiększył się o 900 tys. RU. Średni czas odwiedzin (ATS) wydłużył się natomiast o 40 proc. i wynosi 15 min, co daje drugi wynik w kategorii. Pierwszy pod względem ATS jest Pudelek.pl ze średnim czasem odwiedzin dwukrotnie dłuższym i liczbą odwiedzin ponaddwukrotnie przewyższającą Pomponik (164,2 mln wobec 73,7 mln). Według badania Instytutu Monitorowania Mediów należący do Agory Pudelek jest też najczęściej cytowanym serwisem plotkarskim i jako jedyny znalazł się w lipcu w pierwszej piętnastce najczęściej cytowanych mediów w Polsce.

(PAR, 09.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.