Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Świat Kobiety” obchodzi 30-lecie. Do sprzedaży trafiło urodzinowe wydanie

Pierwszy numer "Świata Kobiety" ukazał się w 1993 roku (mat. prasowe)

„Świat Kobiety”(Wydawnictwo Bauer) obchodzi 30-lecie istnienia. Z tej okazji dostępne już w sprzedaży wydanie październikowe zawiera materiały archiwalne i jubileuszowe.

W październikowym wydaniu znalazły się materiały nawiązujące do wieloletniej historii tytułu: przegląd archiwalnych okładek, ciekawostki z dawnych lat oraz historie dwóch bohaterek, które – jak podaje wydawca – "prawie trzydzieści lat temu gościły na łamach »Świata Kobiety«, a które dziś dobrze znamy z telewizji – jako prezenterkę telewizyjną i aktorkę". Zorganizowano też konkurs, w którym wygrać można m.in. perłową biżuterię lub wyjazd do spa.

Czytaj też: Agora negocjuje ze związkowcami, by nie podwyższać odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Jubileuszowy numer dostępny jest w dwóch wersjach: podstawowej w cenie 3,99 zł lub z książką kulinarną "101 przepisów – Jesienne owoce na słodko i wytrawnie" za 7,99 zł. 

Według badania PBC średnia sprzedaż wydania "Świata Kobiety" w drugim kwartale tego roku wyniosła 114 376 egz.

(MZD, 05.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.