Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 21, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

X zniesie blokowanie kont

X miał ważne decyzje poddawać pod głosowanie, ale o tej opcji Elon Musk tym razem nie wspomina (fot. Unsplash.com/Rubaitul Azad)

Platforma społecznościowa X, wcześniej znana jako Twitter, usunie funkcję ochronną pozwalającą użytkownikom blokować inne konta. Jak zwykle przy okazji tak niespodziewanych ruchów poinformował o tym właściciel platformy Elon Musk.

Funkcja blokowania na X pozwala użytkownikom ograniczać dostęp do swoich kont, zapobiegać przeglądaniu postów lub ich obserwowaniu przez osoby, z którymi nie chcą mieć do czynienia. Blokowanie będzie możliwe, ale tylko odnośnie do prywatnych wiadomości.

Musk oświadczył, że X zachowa funkcję wyciszenia, chroniącą użytkownika, ale - w przeciwieństwie do blokowania - nieostrzegającą drugiego konta o tym, że tak się stało.

Wielu użytkowników wypomina Muskowi deklarację, że ważne decyzje będą realizowane po poddaniu ich pod głosowanie. O tej opcji właściciel X jednak tym razem nie wspomniał.

(MAC, 21.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.