Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Baleja pożegnał się z Radiem Złote Przeboje. Nie chce potwierdzić doniesień

– Zostaję w Grupie Eurozet – zapowiada Kamil Baleja, ale nie chce potwierdzić, że dołącza do zespołu Radia Zet (fot. materiały prasowe)

Z Radia Złote Przeboje (Grupa Eurozet) po sześciu latach odchodzi prezenter Kamil Baleja.

W piątek 4 sierpnia pożegnał się ze słuchaczami Złotych Przebojów. – Teraz udaję się na zaplanowany wcześniej urlop, a później wracam do pracy nad nowym programem. Zostaję w Grupie Eurozet – informuje Kamil Baleja.

Czytaj też: "Wybory 2023" na portalu i.pl należącym do Polska Press. Propagandy nie da się ukryć

Ani on, ani Grupa Eurozet nie chcą potwierdzić, że prezenter dołączy do zespołu Radia Zet, jak wynika z naszych informacji, o czym informowaliśmy już w lipcu. Baleja jest brany pod uwagę jako nowy współprowadzący poranek w Zetce od września.

Kamil Baleja pracę w Radiu Złote Przeboje rozpoczął w 2017 roku. Najpierw był gospodarzem porannego, a później popołudniowego programu. 

Poprzednio przez 10 lat był prezenterem RMF FM. Od września 2016 do maja 2017 roku współprowadził poranny program "Wstawaj, szkoda dnia". Wcześniej, od września 2014 roku, razem z Katarzyną Wilk tworzył duet prowadzących popołudniowe pasmo "Lepsza połowa dnia". Przez prawie cztery lata był prezenterem RMF Maxx.

Czytaj też: ZAiKS poparł Edytę Bartosiewicz w sprawie wykorzystania jej utworu przez Stanowskiego

(KOZ, 07.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.