Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartłomiej Graczak odchodzi z radiowej Trójki. "Przestałem pojawiać się w grafiku"

– Od pewnego czasu przestałem jednak pojawiać się w grafiku, nie otrzymałem wyjaśnień dlaczego – mówi Bartłomiej Graczak (fot. archiwum prywatne)

Bartłomiej Graczak z Telewizji Polskiej nie będzie już prowadzić audycji w Programie III Polskiego Radia.

– Bardzo się cieszę, że miałem możliwość współpracy z radiową Trójką. Robiłem wszystko, by moje rozmowy były interesujące dla słuchaczy i rzetelne. Od pewnego czasu przestałem jednak pojawiać się w grafiku, nie otrzymałem wyjaśnień dlaczego, więc sam zrezygnowałem – mówi "Presserwisowi" Bartłomiej Graczak.

Czytaj też: Program "Strefa starcia" Michała Adamczyka trafi na główną antenę – do TVP 1

Rzeczniczka Polskiego Radia Monika Kuś stwierdza tylko: – Program III Polskiego Radia szanuje decyzję redaktora Graczaka, życząc mu powodzenia w jego projektach telewizyjnych.

Bartłomiej Graczak rozpoczął współpracę z radiową Trójką pod koniec listopada 2020 roku. Prowadził "Salon polityczny Trójki", a później również "Trójkowy komentarz dnia". Po raz ostatni na antenie pojawił się 19 lipca. 

Od 2016 roku Bartłomiej Graczak pracuje w Telewizji Polskiej. Jest reporterem "Wiadomości" TVP 1 i prowadzącym programy w TVP Info. Wcześniej, od 2013 roku, związany był z TV Republika.

Czytaj też: W KRRiT są cztery skargi na program TVP Info "Jak oni kłamią", który uderza w TVN

(KOZ, 04.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.