Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Kopczyńska nową rzeczniczką prasową NFZ. "Jeśli nie teraz, to nigdy"

Beata Kopczyńska przez 15 lat była regionalnym rzecznikiem ZUS na Śląsku (fot: Beata Kopczyńska/LinkedIn)

Beata Kopczyńska została rzeczniczką centrali Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie. Zastąpiła pełniącego obowiązki rzecznika Andrzeja Troszyńskiego.

Beata Kopczyńska była przez 15 lat regionalną rzeczniczką Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w województwie śląskim. Zajmowała się budowaniem wizerunku instytucji m.in. poprzez utrzymywanie stałych relacji z mediami oraz otoczeniem zewnętrznym, przygotowywaniem informacji prasowych, organizacją wydarzeń. Jest też członkinią Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, a przez 10 lat była dziennikarką mediów regionalnych na Podkarpaciu i Śląsku, m.in. w "Super Nowościach", "Gazecie Wyborczej" i tygodniku regionalnym "Nowiny".

W rozmowie z "Presserwisem" przyznała, że nowe stanowisko to dla niej wyzwanie. - Ale stwierdziłam, że jeżeli teraz się nie zdecyduję na pracę w centrali, to pewnie nie zrobię tego nigdy - mówi. - Dla mnie to jest instytucja, która ma działać zgodnie z ustawami, które już mają nawet po kilkanaście lat.

Na Śląsku Kopczyńska była znana z dobrych kontaktów z regionalnymi dziennikarzami. Swoją wiedzą dzieliła się się też ze studentami jako wykładowca na Uniwersytecie Śląskim.

(PAR, 04.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.