Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Portal Obronny to nowa pozycja w portfolio serwisów "Super Expressu"

Identyfikację wizualną portalu stworzył dyrektor artystyczny "Super Expressu" Piotr Dąbrowski (screen: Portal Obronny)

Zweryfikowane informacje, najświeższe newsy z zakresu wojskowości, obronności czy działań wywiadów, publicystyka, a także analizy i komentarze ekspertów składają się na nowy PortalObronny.se.pl, który dołączył do serwisów internetowych wydawanych przez "Super Express". Serwisem kieruje Maria Olecha-Lisiecka.

Jak informuje Grupa ZPR – serwis publikuje treści dotyczące obronności i wojskowości, a także toczącej się wojny w Ukrainie z jej geopolitycznymi konsekwencjami dla Polski, Europy i całego świata. Jest też część poświęcona polskiemu i światowemu przemysłowi zbrojeniowemu, Wojsku Polskiemu, historii wojskowości, strzelectwu i broni białej.

Olecha-Lisiecka: "Wierzę w jakościowe dziennikarstwo"

Całość Portalu Obronnego przygotowano w atrakcyjnej dla użytkowników formie graficznej, a istotnym elementem serwisu jest sekcja wideo. Za identyfikację wizualną portalu odpowiada dyrektor artystyczny "Super Expressu" Piotr Dąbrowski.

Czytaj też: Niemcy rozważają sekcję zwłok Pawła Kotwicy. Dziennikarz zmarł podczas finału LM

– Dostarczamy rzetelne i wiarygodne treści w nowoczesnej, multimedialnej formie, napisane i przygotowane przez doświadczonych dziennikarzy i redaktorów. Wierzę w jakościowe dziennikarstwo, dlatego podjęłam się stworzenia i poprowadzenia tego serwisu – mówi Maria Olecha-Lisiecka, szefowa Portalu Obronnego. Na swoim profilu facebookowym ujawnia, że nad portalem pracowała intensywnie przez ostatnie miesiące wraz z zespołem fachowców z Grupy ZPR Media.

Maria Olecha-Lisiecka do Grupy ZPR Media trafiła w 2021 roku, po odejściu z przejętego przez Orlen "Dziennika Zachodniego". Objęła stanowisko wydawczyni strony głównej. Odpowiada także za przygotowanie treści SEO w dziale politycznym. W 2020 roku otrzymała nagrodę Silesia Press za cykl rozmów z wybitnymi autorami kryminałów i internetowy program "Prolog", w którym co tydzień opowiadała o książkach i rozmawiała z ich autorami.

Według danych Mediapanel Gemius/PBI portale internetowe Grupy ZPR Media w maju 2023 zanotowały wzrost +3,9 proc. wobec kwietnia – osiągając 17 248 140 realnych użytkowników.

Czytaj też: Piotr Jacoń odpowiada Daukszewiczowi w sprawie "Szkła kontaktowego"

(PAR, 20.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.