Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 14, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat kręci drugi sezon serialu "Sługa narodu"

W serialu ponownie zobaczymy Marcina Hycnara jako prezydenta Ignacego Koniecznego (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Ruszają zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Sługa narodu". Będzie miał premierę w Polsat Box Go.

Druga seria ma liczyć 30 odcinków (pierwsza miała 24). Reżyserem formatu jest tak jak poprzednio Okił Khamidov, a za poszczególne odcinki odpowiada Mariusz Palej.

W serialu znów zobaczymy Marcina Hycnara jako prezydenta Ignacego Koniecznego i Krzysztofa Dracza jako premiera Cezarego Kujawę. Pojawią się też m.in. Tomasz Ciachorowski i Andrzej Grabowski.

Czytaj też: Widownia opolskich koncertów w TVP dochodziła do 2,42 mln osób

"Ignacy będzie konsekwentnie prowadził walkę z korupcją i oligarchami. Sytuacja jest coraz trudniejsza - prezydent musi sprzymierzyć się z wrogami a ci, na których poparcie mógł liczyć pokazują zupełnie inną twarz. Stawka jest wysoka, bo prezydent musi przekonać urzędników Międzynarodowego Funduszu Walutowego, by przyznali Polsce kilkanaście miliardów euro dotacji" - można przeczytać w opisie drugiego sezonu.

Nowe odcinki będą dostępne premierowo w Polsat Box Go. Stacja nie podaje jeszcze daty ich premiery. Serial produkuje Polot Media, a powstaje on na podstawie ukraińskiego formatu.

Według Nielsen Media pierwszy sezon serialu komediowego "Sługa narodu" śledziło wiosną br. w Polsacie średnio 584 tys. widzów, a finałowe odcinki w TV 4 - 234 tys. Na obu antenach było to średnio 555 tys. oglądających.

(MNIE, 14.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.