Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Alfa TVP dla młodzieży z szerszym zasięgiem u operatorów telewizyjnych

Wcześniej Alfa TVP dołączył też do Vectry i Multimedia Polska (screen: YouTube/K03a Plus)

Operatorzy Jambox i Elsat (obie spółki z Grupy Vectra) oraz JMDI dołączyły do swoich ofert kolejne kanały, w tym kierowany do młodzieży Alfa TVP.

Jambox włączył wersje HD TVP Seriale, TVP Historia i TVP Rozrywka (wcześniej oferował tylko ich odpowiedniki w zwykłej jakości obrazu), a także Alfa TVP. Ponadto oferta Jambox została poszerzona o Telewizję WTK i Fanklub TV (obie stacje nadawane przez spółkę Wielkopolska Telewizja Kablowa). Alfa TVP, TVP Seriale HD, TVP Historia HD i TVP Rozrywka HD pojawiły się także w ofercie śląskiego operatora Elsat w ramach oferty TV Smart.

Czytaj też: Marcin Tulicki awansuje w TVP. Gwiazda "Wiadomości" i autor propagandowych filmów

Wcześniej Alfa TVP dołączył też do Vectry i Multimedia Polska. Obaj operatorzy włączyli także TVP Historia, TVP Rozrywka i TVP Seriale w lepszej jakości obrazu.

Ponadto działający w województwie mazowieckim operator JMDI poszerzył ofertę o kanały Museum 4K (SAS Mediart), My Zen TV 4K (Cofites SAS) i Alfa TVP.

Z kolei do UPC Polska (Grupa Play) dodano wersję HD kanału Polonia 1 (Polcast Italia). Dotychczas operator oferował przekaz tego kanału w standardowej jakości obrazu.

Czytaj też: Łukasz S., były dziennikarz TVP Gdańsk, w areszcie za znęcanie się

(MNIE, 09.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.