Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TikTok z kampanią z okazji Pride Month. Dialog na temat społeczności LGBTQIA+ w Polsce

Kampania jest prowadzona pod hasłem "You Belong Here" (fot. materiały prasowe)

TikTok wspólnie z fundacją SEXEDPL oraz inicjatywą Margaret – Tęczowa Szkoła Maggie – uruchomił kampanię świętującą obchody Miesiąca Dumy.

W ramach kampanii "You Belong Here" przez cały czerwiec TikTok będzie świętować Pride Month i "siłę społeczności LGBTQIA+". Ma to robić poprzez zwiększenie widoczności treści twórców reprezentujących tę społeczność w aplikacji, specjalne tła dostępne na platformie, promowany hasztag #ForYourPride, czy współpracę z partnerami.

Czytaj też: Mikołaj Dobrowolski nie wyreżyseruje koncertu Dody na festiwalu w Opolu

Podczas tegorocznych obchodów TikTok będzie współpracować z projektem piosenkarki Margaret – Tęczowa Szkoła Maggie, mającym docierać do młodych osób, które nie czują się komfortowo ze swoją orientacją, zapewniać im wsparcie oraz otwarty dialog na temat społeczności LGBTQIA+ w Polsce.

Wsparcie komunikacyjne otrzyma również fundacja SEXEDPL, zapewniająca młodym ludziom, rodzicom i dorosłym kompleksową, dostosowaną do wieku edukację w zakresie praw człowieka, równości płci i relacji.

Czytaj też: Senator PiS obraża Donalda Tuska na antenie TVP 3. "Polityk z hitlerowską twarzą"

(KAP, 09.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.