Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Większość filmów w wypożyczalni Prime Video Amazona kosztuje już powyżej 9 zł

Na rozpoczęcie oglądania jest 30 dni, a na obejrzenie filmu – 48 godzin od jego uruchomienia (fot. Pixabay.com)

Serwis streamingowy Prime Video Amazona zaprezentował regularną ofertę cenową filmów VoD sprzedawanych w modelu transakcyjnym.

Od początku maja, w ramach oferty promocyjnej, wypożyczenie każdego z filmów kosztowało 2,99 zł. Teraz wprowadzono już regularny cennik. W jego ramach filmy można wypożyczać zwykle za 9,99 zł lub 14,99 zł. W ofercie są też wybrane, ale już nieliczne, filmy za 2,99 zł. Na rozpoczęcie oglądania wypożyczonego materiału jest 30 dni, a na obejrzenie filmu – 48 godzin od jego uruchomienia.

Czytaj też: Netflix, Amazon i inne serwisy w Indiach muszą emitować ostrzeżenia o szkodliwości palenia

W ofercie transakcyjnej Prime Video są m.in. "Nie czas umierać", "Top Gun: Maverick", "Detektyw Pikachu" czy "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe". Są one dostępne za dodatkową opłatą i nie wchodzą w skład podstawowego pakietu, który można nabyć za 49 zł na rok lub 10,99 zł na miesiąc.

Model transakcyjny oferuje też m.in. Polsat Box Go. Tam koszt to od 5 do 20 zł za wypożyczenie filmu na 48 godzin.

(MNIE, 03.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.