Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Maj 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dr Katarzyna Kasia nową felietonistką "Newsweek Polska". Debiutuje w nowym numerze

Katarzyna Kasia jest znana przede wszystkim z komentarzy w Tok FM i w "Szkle kontaktowym" TVN 24 (fot: Facebook.com/Katarzyna Kasia)

Filozofka i wykładowczyni akademicka Katarzyna Kasia została nową felietonistką "Newsweek Polska". Dołączy do Bartosza Węglarczyka i Katarzyny Janowskiej. Debiutuje w najnowszym numerze.

– Nasi felietoniści mają pełną swobodę w wyborze tematów, czy sposobie ich komentowania – mówi "Presserwisowi" Dariusz Ćwiklak, wicenaczelny tygodnika. – Ale oczywiście każdy tekst jest poddany uwadze redaktora. Trudno by było, żeby poszedł "na żywioł".

Czytaj też: Wojewódzki i Palikot chcą od „Super Expressu” sprostowania. Redakcja twierdzi, że nie dostała wniosku

Dr Katarzyna Kasia jest znana przede wszystkim z komentarzy w Tok FM i w "Szkle kontaktowym" TVN 24. Prowadzi też program "Nowy świt" emitowany w internetowym radiu Nowy Świat. Publikuje w "Kulturze Liberalnej", prowadzi wraz z Karoliną Wigurą videocast "Widoki z K2". Jest też członkinią zespołu redakcyjnego "Przeglądu Filozoficzno-Literackiego".

(PAR, 30.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.