Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Maj 26, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Donald Trump Jr. wydaje kwartalnik dla mężczyzn. "Nalej sobie drinka"

Magazyn pobiera opłatę w wysokości 15 dolarów za prenumeratę, rozliczaną kwartalnie (fot. Shop.fieldethos.com)

Donald Trump Jr., syn byłego prezydenta USA, wchodzi na rynek prasy z magazynem dla mężczyzn. Kwartalnik nosi tytuł "Field Ethos".

Wydawca we wstępniaku pisze: "Najważniejsza publikacja dotycząca stylu życia dla nieustępliwych mężczyzn jest już dostępna. Ciesz się mieszanką współczesnej przygody, historii i perspektyw wykutych podczas podróży po całym świecie, będąc na bieżąco z najnowszymi produktami, które podnoszą jakość życia".

Czytaj też: Musk poparł kandydaturę DeSantisa na prezydenta. Transmisja na Twitterze wielokrotnie zerwana

Tekst zachęca także czytelników: "Nalej sobie drinka, usiądź wygodnie i pozwól, aby Field Ethos Journal 2023, kwartał 3, zainspirował cię do stworzenia własnych historii".

Magazyn pobiera opłatę w wysokości 15 dolarów za prenumeratę, rozliczaną kwartalnie. Kanał Field Ethos na YouTube funkcjonuje już od pół roku.

(MAC, 26.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.