Temat: social media

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Maj 26, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Musk poparł kandydaturę DeSantisa na prezydenta. Transmisja na Twitterze wielokrotnie zerwana

W czasie transmisji rozmowy Muska z DeSantisem prezydent USA Joe Biden zadrwił z problemów technicznych (screen: YouTube/CNN)

Gubernator Florydy Ron DeSantis podczas rozmowy z Elonem Muskiem na Twitterze ogłosił start kampanii, podczas której będzie się ubiegał o nominację prezydencką z ramienia Partii Republikańskiej. Transmisja była wielokrotnie przerywana przez kłopoty techniczne.

Transmisji starało się słuchać ok. 678 tys. osób i to okazało się zbyt wiele. Wznowić zerwaną relację udało się dopiero, gdy zostało ich 304 tys. Agencja Reutera przypomniała, że niedawne wystąpienie Muska dla BBC śledziły 3 mln odbiorców, bez zakłóceń.

Czytaj też: Meta ogłasza ostatnią rundę zwolnień. Pracę straci 6 tysięcy osób

Reuters przypomina jednak także, że w marcu tysiące użytkowników Twittera sygnalizowały problemy z dostępem do linków. Serwis NetBlocks podawał, że marcowy incydent był szóstą dużą awarią Twittera od początku 2023 roku. Rok wcześniej w tym okresie awarii było o połowę mniej.

W czasie transmisji rozmowy Muska z DeSantisem prezydent USA Joe Biden zadrwił z problemów technicznych. Zamieścił na Twitterze apel o wpłaty na jego kampanię z dopiskiem "ten link działa".

Czytaj też: Ruszył kanał CNN Fast. Ma przekonać do telewizji młodych widzów

(MAC, 26.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.