Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szymon Lipiński client engagement director w Finecast

Szymon Lipiński będzie nadal data & strategy director w Wavemaker (fot. materiały prasowe)

Szymon Lipiński objął stanowisko client engagement director w Finecast, agencji wyspecjalizowanej w addressable TV, należącej do GroupM. Do polskiego zespołu dołączył też Paweł Sikorski, jako Finecast executive.

Lipiński ma być odpowiedzialny m.in. za wypracowywanie wspólnie z marketerami strategii wykorzystywania addressable TV jako dodatkowego elementu uzupełniającego ich dotychczasową paletę kanałów komunikacji. Z uwzględnieniem kluczowych usług i narzędzi oferowanych przez Finecast. Równolegle będzie nadal wspierał agencję mediową Wavemaker, w której od 2017 roku piastuje stanowisko data & strategy director.

Zespół wzmocnił też Paweł Sikorski, rozpoczynając pracę na stanowisku Finecast executive (GroupM) - wcześniej, od marca 2022, pracował w Wavameker Poland jako integrated communication planner buyer.

Ideą Finecast, działającej w Polsce od stycznia br., jest integrowanie oferty stacji TV oraz serwisów OTT/VOD w ramach jednego systemu do planowania, optymalizacji i zakupu kampanii.

(AMS, 24.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.