Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zygmunt Chajzer bez programu w News 24. Potrzebni sponsorzy

Zygmunt Chajzer w przeszłości prowadził teleturnieje Polsatu, np. "Idź na całość" i "Moment prawdy" (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Kanał News 24 (Astro) nie wprowadził do oferty zapowiadanego pod koniec lutego programu prezentera radiowo-telewizyjnego Zygmunta Chajzera. Choć nagrano dwa odcinki, na razie nie pojawią się na antenie, bo program nie ma sponsorów.

W cyklu "Chajzer podaje" prezenter miał rozmawiać i gotować razem z zaproszonymi gośćmi.

- Przygotowaliśmy dwa odcinki, ale na razie nie mam żadnych sygnałów ze strony stacji o kontynuacji cyklu i emisji dwóch odcinków, które już zostały nagrane - mówi "Presserwisowi" Zygmunt Chajzer.

Ryszard Krajewski, prezes Astro, informuje nas, że program pojawi się na antenie, gdy znajdą się sponsorzy. Mieliby oni finansować jego produkcję.

Zobacz także: Wojciech Grzędziński autorem Zdjęcia roku w Grand Press Photo 2023

Zygmunt Chajzer współpracuje z Radiem Pogoda (Grupa Radiowa Agory). W przeszłości prowadził m.in. teleturnieje Polsatu "Idź na całość" i "Moment prawdy".

Kanał News 24 jest dostępny m.in. w UPC Polska oraz w mniejszych i średnich sieciach kablowych. Według Nielsen Media, w kwietniu miał poniżej 0,01 proc. udziału w grupie ogólnej 4+.

W ostatnim czasie ze stacji odeszła część dziennikarzy, a program na żywo został skrócony. Z kolei byli pracownicy informowali, że nie otrzymali wynagrodzenia.

(MNIE, 24.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.