Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Nałęcz rozstaje się z firmą Frenzy, produkującą programy dla Polsat Games

- Rozstajemy się w koleżeńskiej atmosferze - mówi Radosław Nałęcz (fot. archiwum prywatne)

Z firmy Frenzy, produkującej m.in. programy dla Polsat Games, odchodzi Radosław Nałęcz, business development manager.

Była to decyzja firmy Frenzy. - Za nami pięć owocnych lat. Rozstajemy się w koleżeńskiej atmosferze - mówi Radosław Nałęcz.

W Polsat Games do końca 2023 roku Nałęcz będzie współprowadzić program "Faux Paux", za produkcję którego odpowiada Frenzy.

Czytaj też: TVN pokaże "The Traitors", polską wersję telewizyjnej gry Mafia

Radosław Nałęcz business development managerem we Frenzy został w kwietniu 2022 roku. Wcześniej - od stycznia 2019 roku - był redaktorem naczelnym Polsat Games.

Od jesieni 2014 roku do stycznia 2023 pracował w radiu Muzo.fm, należącym do Telewizji Polsat. Ostatnio współprowadził poranny program "Strażnicy świtu". Wcześniej był prezenterem Eski Rock i Eski. Pracował też m.in. w Radiostacji, toruńskim Radiu Gra i studenckim Radiu UWM FM. Od lutego 2023 roku  współprowadzi poranną audycją w Programie III Polskiego Radia.

(KOZ, 16.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.