Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konwencja PiS odbywa się w halach produkcyjnych telewizji Polsat

Panel na konwencji PiS - Marian Kmita z Polsatu drugi z prawej, obok Kamila Bortniczuka, ministra sportu (fot. pis.org.pl)

Dwudniowa konwencja programowa PiS, która rozpoczęła się w sobotę w Warszawie, odbywa się w hali produkcyjnej telewizji Polsat przy ul. Łubinowej. Ani władze partii, ani stacja nie informują o szczegółach umowy. Politycy obecni na konwencji nazwanej „Programowy Ul Prawa i Sprawiedliwości" podkreślają zaawansowanie techniczne transmisji. Na jednym z paneli konwencji wystąpił szef sportu w Polsacie.

„Cyfrowy Polsat SA oferuje Państwu zespół nowoczesnych studiów zdjęciowych. Zapewniamy komfortowe warunki do  realizacji  dowolnej produkcji tj: widowisk i seriali telewizyjnych oraz internetowych, filmów fabularnych i reklamowych, spektakli teatralnych i kabaretowych oraz eventów i koncertów. Te nowoczesne i bogato wyposażone hale zdjęciowe mieszczą się przy ulicy Łubinowej 4a w Warszawie. W skład kompleksu wchodzą 3 niezależne budynki, w których znajdują się uniwersalne, zapewniające swobodę w aranżacji i posiadające odpowiednią infrastrukturę studia” – informuje Polsat o swoim centrum produkcyjnym przy Łubinowej. 

Według komentatorów politycznych, którzy recenzowali polityczne posunięcia Prawa i Sprawiedliwości, partia wynajęła gotową do produkcji eventu halę, bo decyzja o konwencji była nagła i miała przykryć podobne spotkanie Suwerennej Polski Zbigniewa Ziobry.

Polsat nie robił problemów, tym bardziej że jest przekonany o jakości swojej oferty. To właśnie tutaj realizowane są lub były „Taniec z gwiazdami”, „Must Be the Music, „Top Chef” lub „Hell’s Kitchen”.

Polsat zachwala swoje warszawskie studia: „Studia przy ul. Łubinowej 4a to obecnie najlepiej wyposażone technicznie hale w Warszawie. Studia są zlokalizowane w dobrze skomunikowanym  miejscu. Oferujemy atrakcyjne ceny najmu. Zapewniamy komfortowe warunki do realizacji wszelkich form telewizyjnych, filmowych, reklamowych i eventowych”.

W konwencji, w której biorą udział m.in. prezes partii Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki czy była prezes Rady Ministrów Beata Szydło, znalazł się też panel o sporcie. W prowadzonym przez Kamila Bortniczuka, ministra sportu, spotkaniu uczestniczył m.in. Marian Kmita.

Kmita pracuje w Polsacie od 1999 r, jest tam dyrektorem ds. sportu, tworzył kanał Polsat Sport. Obok niego dyskutowali także byli sportowcy: lekkoatleta Tomasz Majewski, piłkarz Sebastian Mila i piłkarz ręczny Sławomir Szmal.

(MAT, 13.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.