Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 26, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Wagner przechodzi z F25 do Oto Film, pokieruje zespołem produkcji

Monika Wagner przez ostatnie 13 lat była związana ze studiem F25 (fot. materiały prasowe)

Monika Wagner obejmie stanowisko head of production w Oto Film. Jako szef produkcji ma odpowiadać za nadzór nad realizowanymi projektami i przetargami, a także za rozwój całego działu produkcji studia.

Wagner przez ostatnie 13 lat była związana ze studiem F25, na początku jako kierownik produkcji, później jako producent, a w ostatnich latach jako partner i szef działu produkcji. W tym czasie uczestniczyła w realizacji wszystkich największych projektów studia dla klientów takich jak, m.in.: Nike, Google, PepsiCo, Zalando, Red Bull, Yes, Orange, Nivea. Wcześniej pracowała przy produkcji filmów dokumentalnych i przy komercyjnych sesjach zdjęciowych.

Marcin Dworucha, managing director, producer & partner F25, wyjaśnia, że Wagner niedawno wróciła do firmy po rocznym urlopie. - Firma od jakiegoś czasu działała w trybie "bez niej", ja przejąłem  większość jej obowiązków. Poza tym - jesteśmy na etapie przebudowywania struktur - mówi Dworucha. Dodaje: Jesteśmy w finale rozmów z osobą, która ma docelowo przejąć obowiązki Wagner.

(AMS, 26.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.