Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Popek po kilkuletniej przerwie wraca do prowadzenia "Pytania na śniadanie" w TVP 2

Anna Popek z "Pytania na śniadanie" odeszła kilka lat temu, przechodząc do redakcji programu "Świat się kręci" (fot. Piotr Molęcki/East News)

Anna Popek ponownie będzie prowadzącą program "Pytanie na śniadanie" w TVP 2.

Prezenterka do programu powróci dziś. "Anna Popek dołącza do grona prowadzących w »Pytanie na śniadanie«" - podano na profilu Impresariat TVP na Facebooku. Podobne wpisy, informujące o jej powrocie, pojawiły się też na innych profilach Telewizji Polskiej.

- Anna Popek dołączyła do zespołu "Pytania na śniadanie" i będzie pojawiała się w roli współprowadzącej cztery razy w miesiącu. Na antenie na zmianę będą jej towarzyszyć Aleksander Sikora i Tomasz Wolny, którzy jednocześnie pozostaną gospodarzami programu wraz ze swoimi antenowymi partnerkami Idą Nowakowską i Małgorzatą Tomaszewską - informuje Centrum Informacji TVP.

Czytaj też: Wydłuża się kolejka nadawców czekających na przedłużenie koncesji przez KRRiT

Anna Popek w ekipie "Pytania na śniadanie" była do 2016 roku. Wtedy przeszła do nieistniejącego już magazynu "Świat się kręci" w TVP 1. Popek z TVP jest związana od końca lat 90. Obecnie w TVP Info prowadzi "Wstaje dzień" i "W kontrze", a w TVP 1 "Wielkie testy".

(MNIE, 05.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.