Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Kijek w Agorze tylko do końca kwietnia

Łukasz Kijek do października ub.r. był redaktorem naczelnym serwisów informacyjnych Gazeta.pl (fot. materiały prasowe)

Łukasz Kijek, pełniący funkcję partnership directora rozstanie się z Agorą pod koniec kwietnia. Do tego czasu będzie pojawiał się gościnnie w Studio Biznes, programie, który jeszcze do niedawna współprowadził.

Jak poinformowało nas biuro prasowe Agory, Łukasz Kijek do końca kwietnia będzie nadal czuwał nad stroną biznesową projektu Ukrayina.pl. W marcu zaś   współprowadzenie programu Studio Biznes przejęła od niego Karolina Hytrek-Prosiecka. – Łukasz Kijek do końca kwietnia będzie pojawiał się w tym programie gościnnie – zaznacza biuro prasowe Agory.

Czytaj też: "MasterChef Junior" zaczął w TVN ósmy sezon z wyższą widownią niż siódmy


Łukasz Kijek do października ub.r. był redaktorem naczelnym serwisów informacyjnych Gazeta.pl. We wrześniu 2021 roku objął dodatkowo stanowisko dyrektora ds. rozwoju treści wideo. Kijek w nowej roli - partnerships directora  odpowiadał za zewnętrzne partnerstwa Gazeta.pl. Nadal będzie także nadzorował projekt Ukrayina.pl.

(MZD, 22.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.