Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 21, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Iga Świątek ambasadorką marki odzieżowej ON, której właścicielem jest Federer

Strony nie podają, na jaki okres została podpisana umowa (fot. Twitter)

Iga Świątek została pierwszą tenisistką na świecie, która podpisała umowę sponsoringową ze szwajcarską marką odzieżową ON, której współwłaścicielem jest Roger Federer.

O współpracy między sportsmenką i marką poinformowały obie strony 20 marca na Twitterze. Liderka rankingu WTA będzie od teraz występowała w strojach produkowanych przez ON, w tym w butach The Roger PRO. 

- Jestem bardzo podekscytowana faktem, że zostałam pierwszą tenisistką, która dołącza do teamu ON. Podziwiam, jak zespół innowacji ON pracuje i dostosowuje technologie, aby sprostać oczekiwaniom sportowców i wspierać ich kariery. To inspirujące, jak wspólnie rozwijamy pomysły, pracując nad odzieżą i obuwiem sportowym - napisała na Twitterze zawodniczka.

Przez wiele lat Świątek była związana z japońską firmą Asics.

Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu tenisistka poinformowała, że z końcem marca przestanie pełnić funkcję ambasadorki marki Xiaomi. W oficjalnym stanowisku opublikowanym przez PR-owców zawodniczki jako powód podano m.in. jej stanowisko przeciwne wojnie w Ukrainie.

(KAP, 21.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.