Dział: RADIO

Dodano: Marzec 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Prusinowski dołączył do redakcji "Super Expressu". "Lubię ekipę SE"

Jacek Prusinowski nadal będzie prowadził "Sedno sprawy" w Radiu Plus (screen: YouTube/Sedno Sprawy Radia Plus)

Jacek Prusinowski, dotychczas reporter polityczny w stacjach radiowych Grupy ZPR Media, dołączył do redakcji "Super Expressu" (również Grupa ZPR Media).

Prusinowski w mediach społecznościowych podziękował za dotychczasową współpracę Radiu Eska, Vox FM i Radiu SuperNova, podkreślając, że nadal będzie współpracował z Radiem Plus, gdzie prowadzi programy publicystyczne "Sedno sprawy" i "Sedno Sprawy Plus". Nie będzie już jednak przygotowywał materiałów do serwisów informacyjnych.

Czytaj też: "Super Express" przygotował program wideo w technologii rozszerzonej rzeczywistości

"Dobrze mieć Jacka w ekipie. Silne wzmocnienie dla działu politycznego SE" - napisał na Twitterze Tomasz Walczak, dziennikarz działu Opinie "Super Expressu".

- Do zmiany skłoniła mnie chęć szukania nowych wyzwań, nowych umiejętności, czyli pisanie, i chęć skoncentrowania się na polityce. Znam od lat, bardzo cenię i zwyczajnie lubię ekipę "Super Expressu", świetnie się czuję w ZPR, stąd pomysł na taką zmianę, w obrębie koncernu. Cieszę się, że kierownictwo "Super Expressu" też uznało to za sensowny ruch - mówi Prusinowski "Presserwisowi".

Jacek Prusinowski w przeszłości współpracował też z Nowa TV (gdy należała do Grupy ZPR Media). Prowadził tam m.in. wieczorny program publicystyczny "Biało-czarne".

(MNIE, 20.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.