Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarł Andrzej Garapich, ważna postać polskiego internetu i telewizji. Walczył z glejakiem

Garapich w latach 2005-2016 był prezesem spółki Polskie Badanie Internetu. Od 2016 do 2018 roku pracował w TVP (fot.Piotr Król/Press)

Nie żyje Andrzej Garapich, który był m.in. prezesem Polskich Badań Internetu oraz wicedyrektorem ds. marketingu w Telewizji Polskiej.

O śmierci Garapicha poinformowali jego współpracownicy, a informację o tym, że zmarł na chorobę nowotworową, potwierdziła jego żona - Łucja. Przez ostatnie kilka lat Garapich walczył z glejakiem wielopostaciowym, zbiórkę na jego leczenie prowadziła m.in. Fundacja Polsat. 

Garapich w latach 2005-2016 był prezesem spółki Polskie Badanie Internetu. Od 2016 do 2018 roku pracował w TVP jako zastępca ds. marketingu biznesowego i projektów misyjnych. Wykładał w Collegium Civitas, Akademii Górniczo-Hutniczej oraz uczelni Łazarskiego. Przez dołączeniem do PBI był dziennikarzem, producentem telewizyjnym oraz wydawcą programów informacyjnych.

(KAP, 05.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.