Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 28, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Średnio 1,24 mln widzów oglądało reality show "Farma" w Polsacie

Uczestnicy programu mieszkają na farmie, na której nie ma prądu ani żadnych wygód (screen: YouTube/Polsat)

Średnio 1,24 mln widzów śledziło w Polsacie drugą serię reality show "Farma". Stacja ogłosiła, że powstanie trzeci sezon programu.

Polsat pokazywał reality show od 2 stycznia do 24 lutego, od poniedziałku do piątku o 20. Emitując "Farmę", stacja miała średnio 9,36 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 11,62 proc. w komercyjnej 16-49 i 10,86 proc. w komercyjnej 16-59. Najwięcej widzów przyciągnął półfinał – 1,5 mln. Z kolei finał oglądało 1,39 mln osób.

Czytaj też: Zygmunt Chajzer wraca do telewizji. Poprowadzi program w News 24

Dla porównania, pierwszy sezon, nadawany zimą 2022, śledziło średnio 1,2 mln widzów.

Uczestnicy programu mieszkają na farmie, na której nie ma prądu ani żadnych wygód. Do ich zadań należy opieka nad zwierzętami oraz uprawa warzyw i owoców. Drugi sezon wygrał Tomasz Wędzony.

Stacja ogłosiła już castingi do trzeciego sezonu show. Według wstępnych ustaleń ma on pojawić się na antenie na początku 2024 roku.

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: Kontrowersyjna piosenka Ahleny wykonana w konkursie preselekcyjnym do Eurowizji

(MNIE, 28.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.