Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya Films London producentem teledysku Neue Grafik i Brother Portrait

Neue Grafik to kompozytor, producent i multiinstrumentalista, którego brzmienie to hybryda jazzu, house'u i hip-hopu, Brother Portrait jest brytyjskim raperem i poetą (screen: YouTube/Blue Note Records)

Papaya Films London odpowiada za produkcję teledysku Neue Grafik i Brother Portrait.

Teledysk wyreżyserował reprezentowany przez agencję Jacek Zmarz, londyński twórca o polskich korzeniach. Operatorem był Owain E. Morgan, a klip produkowała Pilar Muro, odpowiadająca również za rozwój całego londyńskiego departamentu muzycznego.

Czytaj też: Rusza odświeżona platforma marki Tyskie - Fronczewski i Dorociński przechodzą na ty

Neue Grafik to kompozytor, producent i multiinstrumentalista, którego brzmienie to hybryda jazzu, house'u i hip-hopu, Brother Portrait jest brytyjskim raperem i poetą. Jego muzyka charakteryzuje się tekstami często poruszającymi tematy tożsamości, rasy i sprawiedliwości społecznej. Poza działalnością muzyczną jest również artystą wizualnym i poetą, jego prace były wystawiane m.in. w Tate Modern, Somerset House oraz innych czołowych galeriach i instytucjach.

(AMS, 24.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.