Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN chce wprowadzić do ramówki trzecią wersję "MasterChefa"

Jurorami w show "MasterChef Junior" są Michel Moran, Anna Starmach oraz Tomasz Jakubiak (fot. materiały prasowe)

TVN pracuje nad rozszerzeniem marki "MasterChef" w Polsce poprzez wprowadzenie do oferty kolejnej mutacji tego programu - nieoficjalnie ustalił "Presserwis".

TVN rozważa emisję odrębnej edycji programu dla seniorów lub rodzin, albo też dla profesjonalnych kucharzy. Mutacja "MasterChefa" mogłaby trafić do jednej z kolejnych ramówek stacji, ale jeszcze nie do wiosennej.

Obecnie w sezonach wiosennych TVN nadaje "MasterChef Junior" z udziałem dzieci, a w jesiennych "MasterChefa", w którym biorą udział dorośli kucharze. Ósmy sezon "MasterChef Junior" wystartuje 5 marca i bez zmian będzie nadawany w niedziele o 20.

Według Nielsen Media 11. edycję "MasterChefa" oglądało w jesienią 2022 średnio 1,3 mln widzów - o ok. 170 tys. mniej, niż poprzednią rok wcześniej. Z kolei siódmy sezon "MasterChef Junior" przyciągał do TVN wiosną 2022 średnio 1,07 mln widzów - o ok. 300 tys. mniej, niż szósty rok wcześniej.

(MNIE, 16.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.