Dział: PRASA

Dodano: Luty 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sławomir Kowalski, szef działu show-biznes, odchodzi z "Super Expressu"

Sławomir Kowalski ponad 14 lat szefował działowi show-biznes w "SE" (fot. Facebook/Sławek Kowalski Rochaty)

"Super Express" traci kolejnego kluczowego pracownika. Z dziennikiem żegna się Sławomir Kowalski, szef działu show-biznes w gazecie i serwisie Se.pl.

Sławomir Kowalski złożył wypowiedzenie w ubiegłym tygodniu, ale nadal pracuje w "SE". Jak dowiedział się "Presserwis", jego zastępczyni Longina Stempurska przebywa na urlopie.

- Tak, w ubiegłym tygodniu złożyłem wypowiedzenie - za porozumieniem stron - potwierdza w rozmowie z "Presserwisem" Sławomir Kowalski. - Po prostu odszedłem z "Super Expressu" po 27 latach i tyle - dodaje.

Z naszych informacji wynika, że miejsce Kowalskiego mogłaby zająć Aleksandra Pajewska-Klucznik, która w styczniu przestała być szefową serwisu plotkarskiego Pomponik.pl, a wcześniej pracowała w Wirtualnej Polsce i w "Fakcie".

Sławomir Kowalski był związany z "SE" 27 lat, początkowo jako główny grafik i subedytor olsztyńskiego wydania dziennika, a od ponad 14 lat jako kierownik działu show-biznes. Jest współautorem książek o życiu polskich gwiazd - Anny German i Violetty Villas.

(PAR, 13.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.