Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Kwaczyński dyrektorem strategii w GoldenSubmarine

Jakub Kwaczyński w GoldenSubmarine pracuje od ośmiu lat (fot. materiały prasowe)

Jakub Kwaczyński, od 2018 head of strategy, objął nowe stanowisko w strukturach GoldenSubmarine. Teraz jako strategy director odpowiada za strategiczne projekty oraz zespoły warszawskiego i poznańskiego biura agencji.

Kwaczyński, związany z GoldenSubmarine od 2014 roku, czuwać ma nad ośmioosobowym zespołem w biurach w Poznaniu i Warszawie, rekomendując i nadzorując koncepty strategiczne oraz rozwiązania w zakresie automatyzacji. Ma też za zadanie rozwinięcie oferty strategicznej i service design oraz zgłębienie współpracy z partnerami w zakresie proponowanych przez agencję innowacji.

Czytaj też: Marta Raczyńska-Wasiak odpowiada za marketing w RedDeer.Games

Kwaczyński zrealizował projekty m.in. dla: Nivea, CEDC (Żubrówka), Nestlé, Škody, Wedla czy Intersnacku. Prowadzi specjalizację marketing online na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest również współtwórcą podcastu koncentrującego się na tematyce strategii marketingowej – "Mamy na to slajd".

(AMS, 10.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.